CZ EN

Technika k pronájmu

Kromě veškerého profesionálního dj vybavení (Pioneer CDJ 3000, 2000 Nexus2, DJM 900 Nexus2, V10, A9, XDJ 1000, DJM 750mk2, Allan & Heat Xone 96 a 92 a mnoho další nestandardní dj techniky), nabízíme Funktion One reproduktory všech velikostí a menší aktivní systémy RCF, profesionální světla od Robe, American DJ či Arri a pulty od Avolites a dalších, střešní systémy TAF, pódia Nivtec, raincovery a airdome Selby Guard a spoustu další techniky, jež je potřebná pro realizaci Vašich projektů - vše za velmi přijatelné ceny.

V případě požadavků mimo naší základní nabídku samozřejmě zajistíme i další služby (zajištění Vaší akce na klíč - zkušený produkční team, projekce, větší pódia, agregáty, zastřešení, stánky, catering, pyrotechnickou show, přepravu věcí apod.).


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.