CZ EN

3D - Vizualizace scén

Součástí našich služeb je i příprava Vašeho eventu ve 3D. Naši zkušení technici připraví prostorovou vizualizaci projektu ať už je to firemní akce či hudební show. 

V 3D vizualizaci sami nejlépe uvidíte, jak bude výsledná akce vypadat - společně s tím také můžete spatřit jak bude vypadat i možná světelná show.

Náš technik a co-founder Martin je hlavním motorem našeho 3D designu - věnuje se vymýšlení technického řešení pódií, následnému návrhu designu a vytváření 3D vizualizací. Při konání eventu je pak přímo u odbavení jako vedoucí i operátor světel."Baví mě vymýšlet light & stage design a celý s tím spojený proces od prvotní myšlenky až po postavenou funkční stage. Při svícení mě baví hlavně reakce publika na světelné efekty. Fascinuje mě pracovat se světlem, dělat věci jinak a neustále se zlepšovat. Mezi své nejlepší zážitky bych zařadil přípravu designu stage a následné svícení Carla Coxe nebo Paula van Dyka. Zároveň věřím, že ten pravý vrchol v rámci kariéry ještě přijde."

Chcete také vidět jak bude vaše akce vypadat a ,,jak to bude svítit ''?

Napište nám na email info@forceproduction.cz nebo přímo našemu týmu.

 

 


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.