CZ EN

Pioneer CDJ-3000

Nejnovější přehávač od Pioneer

Náš dosud nejlepší jog 

Bez námahy scratchujte a plynule ohýbejte výšku stop. Přepracovali jsme jog, aby byl štíhlejší než kdykoli předtím, se sníženou latencí dotyku. LCD obrazovka ve středu zobrazuje pozici hlavy a umělecká díla pro rychlou vizuální připomínku načtených skladeb.

Přestavěné špičkové výkonové rozhraní

Vyzkoušejte si přepracované ovládací prvky a nové funkce CDJ-3000 - vše uspořádané způsobem, který vám umožní hrát na CDJ jako na hudební nástroj.

Flexibilní možnosti výkonu

Přehrávejte hudbu analyzovanou rekordboxem z USB disků pomocí režimu Export. Připojte notebook s ovládáním USB-HID a použijte Link Link nebo použijte režim výkonu zdarma. Nebo připojte svůj iPhone k CDJ-3000 pomocí kabelu USB s adaptérem kamery Lightning to USB3 (prodává se samostatně) a mixujte z rekordboxu pro iOS.

Pro DJ Link s vylepšenou podporou osvětlení

Synchronizujte své zvuky se světly díky kompatibilitě s novou funkcí Pro DJ Link Lighting. CDJ-3000 odesílá informace o analýze frází do rekordboxu (PC / Mac), takže můžete ovládat světelné efekty pomocí RB-DMX1 (k dispozici samostatně) a posunout svoji show na další úroveň.

 Cena pronájmu
2 200 Kč / 90 € za den

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.