CZ EN

Pioneer DJM-V10

Měj plnou kontrolu nad svým zvukem

Představujeme zcela nový 6ti kanálový mixážní pult DJM-V10; nový typ profesionálního DJ mixu, který vznikl, aby moderní DJs mohli vytvářet zvukové scény z ještě většího počtu zdrojů.

Přirozeně vřelý projev

Když jsme zahájili vývoj DJM-V10, čelili jsme hned několika výzvám. Především v oblasti zvuku jsme chtěli vytvořit univerzální zvukové podání, které bude vhodné pro jakýkoli hudební žánr. Jemné ladění zvuku nakonec vyústilo v delikátní nastavení, které nabízí čistý ale současně vřelý projev. Postavili jsme několik prototypů vybavených různými komponenty a testovali a testovali. Po každém vyhodnocení a zlepšení jsme konfigurace měnili, až jsme se přiblížili dokonalosti. Každý hudební detail je jasně slyšitelný, zvuk má prostor, hloubku a vřelost, lze ho poslouchat celé hodiny a bez ohledu na zvolený žánr neunaví.

DJM-V10

Převezměte kontrolu

Poprvé v historii jsme použili 4kanálový ekvalizér, což otevírá interpretovi nové možnosti práce se zvukem. Pro ověření jsme postavili testovací klubový soundsystém a každou frekvenci jsme ladili od nuly. Díky použití skutečně velkého množství hudebních vzorků všech žánrů a zpětné vazbě od DJs se nám nakonec podařilo pečlivě nastavit křivku každé frekvence, od výšek a basů, které lze plně potlačit, po dva středové, nižší a vyšší.

Svoboda tvorby

Abychom pomohli DJ sestavit individuální setup a být kreativní i s pomocí vlastních externích zařízení, vybavili jsme mix rozšířenou sekcí Send/Return. Sytém je navržen tak, aby hladce spolupracoval s hudebními nástroji a kytarovými pedály stejně jako s efektory. Přidali jsme také Send/Return FX, které jsou ideální pro drobné úpravy zvuku a vy tak můžete vytvářet zvuky, které perfektně ladí s vaší hudbou. Po dlouhých konzultacích a debatách jsme se shodli na sestavě efektů, které jsou ideální pro živé mixování, především pro svou schopnost zlepšit zvuk externích zařízení bez přehánění.

DJM-V10

Energie na tanečním parketu

Jakmile jsi jednou pečlivě připravil svůj mix s pomocí faderu a 4pásmového ekvalizéru na každém kanále, můžeš stále drasticky změnit nebo jen jemně upravit výstupní signál pomocí nového Master Isolatoru. V průběhu náročných analýz jsme sledovali nejen výsledný výstupní zvuk, ale také jeho dílčí změny když upravuješ samotné pásmo. Předimenzované ovladače poukazují na dynamiku této funkce a tak se nemusíš bát za ně vzít a ovládnut dav dramatickými změnami zvuku

„MADE TO FADE“

Postavili jsme prototyp kanálového faderu, testovali ho, a šli navrhnout nový, to celé asi 40x….

Chtěli jsme, aby výsledek byl perfektní a věřili jsme, že se to vyplatí. Fadery kanálů na DJM-V10 jsou pocitově perfektní, komfortní, vyvážené a mají hladký chod. Není problém jemně upravit frekvenci posunem o necelý 1mm ani prudce stáhnout celé pásmo na nulu. I jejich konstrukce počítá s mnohdy značně hrubým přístupem.

 

PURE CONCEPT,
SIMPLE DESIGN

DJM-V10 je doslova přecpaný profesionálními vlastnostmi a funkcemi, ale současně jsme chtěli, aby nebyl složitý. Kvůli lepší čitelnosti byly tištěné prvky zesílené o 0,1mm a ovládací prvky jsme sloučili tak, aby byly co nejlépe použitelné. Naším cílem bylo nabídnout uživateli „čisté plátno“, které doslova zve k tomu, být kreativní. Ale i přes přehledné a jednoduché rozložení ovládacích prvků jsme doslova posedlí každičkým detailem, chceme, aby mixážní pult doslova zosobňoval vřelý hudební projev, který nabízí, a to se podařilo dosáhnout i pomocí výběru takových barev podsvětlení, které tento dojem umocní.

 

Cena pronájmu
4 500 Kč / 179 € za den

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.