CZ EN

Midas M32 LIVE

Uprgrade po upgradeu.

Naposledy jsme v našem skladu přivítali nejnovější Funktion One systém Vero VX90 a teď i něco nového ze světa digitálních pultů.

Midas M32 je digitální mixážní pult, který nabízí celkem 32 předzesilovačů MIDAS, 40 vstupů, 25 Bus sběrnic, 25 motorizovaných faderů, špičkové převodníky pracující v rozlišení 192 kHz, zvukovou kartu 32/32 a dálkové ovládání pomocí zařízení iPad/iPhone.

Předzesilovače MIDAS nabízí tu nejvyšší možnou zvukovou kvalitu a 40 let zkušeností této firmy s jejich vývojem. Čekejte naprosto transparentní zvuk bez šumu a zkreslení. Ovšem pokud chcete předzesilovače pořádně nažhavit, dočkáte se v tomto případě muzikálního harmonického zabarvení, které nepostrádá vřelost ani kvalitu původního signálu.

Digitální převodníky pracují v rozlišení 192 kHz a díky otevřené architektuře nebude do budoucna problém pracovat se signálem v kvalitě 96 kHz.

Samozřejmostí je intuitivní ovládání, které by nemělo odradit ani analogové puristy i channel strip umožňující rychlé nastavení všech důležitých parametrů.

Midas M32 Live je základním kamenem prvotřídního zvuku vašeho live eventu nebo firemní akce - půjčte si ho i s stageboxem DL32, který rozšíří vaše možnosti.


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.