CZ EN

PSM-18

 

Nové Funktion-One pódiové monitory u nás ve Force Production také nesmí chybět. Přečtěte si krátce o tom proč právě PSM18 jsou to co na vaší akci potřebujete:

Pódiový monitor PSM18 s bodovým zdrojem je radikální změnou od standardní konfigurace 15" a kompresního driveru a přináší výraznou výkonnostní výhodu oproti běžným monitorům.

Trojité koncentrické uspořádání modelu PSM18 zahrnuje velmi výkonný 18" reproduktor s koaxiálně umístěným dvoucestným kompresním driverem. Přírodní materiály použité ve středotónové části kompresního driveru v kombinaci s jeho šířkou pásma 700 Hz -18 kHz dodávají vokálnímu rozsahu dosud neslýchanou čistotu a definici. Velmi rychlý 18" měnič s neodymovým magnetem a 5" kmitací cívkou je optimalizován pro definici nízkých frekvencí, takže monitor je vhodný i pro použití pro baskytaru a bicí.


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.