CZ EN

PIONEER DJ XDJ-RX3 - Špičkový All-in-One DJ Systém

 

Kompletní Průvodce: PIONEER DJ XDJ-RX3 - Špičkový All-in-One DJ Systém pro Profesionály

Vítejte ve světě, kde DJing dosahuje nových výšek s nejnovějším přírůstkem od Pioneer DJ - XDJ-RX3. Tento all-in-one DJ systém, který je navržen s inspirací od legendárních profesionálních klubových přehrávačů CDJ-3000 a mixážního pultu DJM-900NXS2, je určen pro DJe, kteří chtějí posunout své umění na další úroveň. V tomto článku se ponoříme do detailů, které dělají XDJ-RX3 nezbytným nástrojem pro každého vážného DJe.

Klíčové Vlastnosti PIONEER DJ XDJ-RX3:

 

10,1palcový Dotykový Displej

S největším dotykovým displejem v katalogu Pioneer DJ, XDJ-RX3 nabízí bezprecedentní snadnou orientaci ve vaší hudební knihovně. Umožňuje DJům vytvářet a procházet seznamy skladeb s lehkostí a poskytuje vizuální zpětnou vazbu během vystoupení.

Performance Pads a Release FX

Dynamické Performance Pads v režimu Release FX umožňují DJům vršit napětí nebo prodloužit přechody mezi skladbami. S 8 typy efektů, včetně Vinyl Brake a Echo Out, přináší XDJ-RX3 nekonečné kreativní možnosti.

Vylepšená Odezva Jogu

Odezva jogu byla ve srovnání s předchozím modelem XDJ-RX2 výrazně vylepšena, což umožňuje přesnější kontrolu a personalizaci "hmotnosti" krokování pomocí ovladače Feeling Adjust.

Rozšířená Sada Efektů

XDJ-RX3 přichází s kompletní sadou efektů z modelu DJM-900NXS2, včetně 14 Beat FX a 6 Sound Color FX, poskytující DJům nepřeberné množství zvukových variací pro jejich sety.

Kompatibilita a Připojení:

XDJ-RX3 je kompatibilní s Rekordbox a Serato DJ Pro, což zajišťuje bezproblémovou integraci do vašeho stávajícího DJ setupu. S širokou škálou vstupů a výstupů je tento systém připraven splnit potřeby každého vystoupení.

PIONEER DJ XDJ-RX3 je bezesporu špičkovým all-in-one DJ systémem pro profesionální využití. Jeho inovativní vlastnosti a vylepšené ovládání nabízejí DJům nevídanou úroveň kreativity a kontrolu nad jejich sety. Ať už jste domácí DJ nebo hrajete na největších světových pódiích, XDJ-RX3 je nástrojem, který vám umožní plně rozvinout váš potenciál.


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.