CZ EN

CDJ-3000

 

Na podzim jsme na skladě přivítali doposud nejmodernější playery a to nové CDJ-3000 od Pioneeru.

Bez námahy s nimi můžete scratchovat a plynule ohýbat výšku stop. Pioneer přepracoval jog, aby byl štíhlejší než kdykoli předtím, se sníženou latencí dotyku. LCD obrazovka ve středu zobrazuje pozici hlavy a umělecká díla pro rychlou vizuální připomínku načtených skladeb.

Vyzkoušejte si přepracované ovládací prvky a nové funkce CDJ-3000 - vše uspořádané způsobem, který vám umožní hrát na CDJ jako na hudební nástroj.

Přehrávejte hudbu analyzovanou rekordboxem z USB disků pomocí režimu Export. Připojte notebook s ovládáním USB-HID a použijte Link Link nebo použijte režim výkonu zdarma. Nebo připojte svůj iPhone k CDJ-3000 pomocí kabelu USB s adaptérem kamery Lightning to USB3 (prodává se samostatně) a mixujte z rekordboxu pro iOS.

Synchronizujte své zvuky se světly díky kompatibilitě s novou funkcí Pro DJ Link Lighting. CDJ-3000 odesílá informace o analýze frází do rekordboxu (PC / Mac), takže můžete ovládat světelné efekty pomocí RB-DMX1 (k dispozici samostatně) a posunout svoji show na další úroveň.


Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.